10% dintre medici intentioneaza sa demisioneze din contractele de garzi suplimentare
Demisie in bloc a personalului medical de pe sectia ATI a Spitalului din Orastie
Federatia „Solidaritatea Sanitara” a decis continuarea protestelor
Alexandru Rogobete isi incheie mandatul la Sanatate: “Reforma nu este despre o functie”
Patru cardiologi de la Spitalul Judetean de Urgenta Ploiesti au demisionat
Zece asistente si trei infirmiere de la Timisoara au demisionat
Lider Sanitas: De la Spitalul Floreasca au plecat 36 de oameni in doua luni



